Кошик
6 відгуків
+380 (67) 403-86-73
+380 (44) 430-42-82
+380 (67) 403-87-03
вул. Резервна, 8А, Київ, Україна

Виготовлення труб, комплектуючих та металоконструкцій для будівництва

Залишити відгук
Вітрина
Виготовлення труб, комплектуючих та металоконструкцій для будівництва

Сучасне підприємство ТОВ «Перший трубний завод» виготовляє теплоізольовані, емальовані, гідроізольовані труби та комплектуючі до них, а також різні сантехнічні вироби, елементи систем опалювання і металоконструкції за ескізами або кресленням замовника. Наша продукція призначена для виробничо-енергетичних систем та будівництва (житлового, промислового та приватного).

Мета ТОВ «Перший трубний завод» — надати продукцію, купуючи яку замовник отримує оптимальне співвідношення ціни та якості. Роботу виконуємо в максимально стислі терміни, для постійних клієнтів підбираємо індивідуальні умови.

 

Теплоізольовані, емальовані, гідроізольовані труби та комплектуючі

 

Асортимент продукції, що випускається ТОВ «Перший трубний завод», включає в себе близько 2000 товарних позицій:

 

 • теплоізольовані труби;

 • емальовані труби;

 • гідроізольовані труби;

 • комплектуючі до всіх різновидів труб;

 • елементи систем опалення, в тому числі, елеватори водоструминні, грязьовики;

 • металоконструкції.

 

Для виготовлення промислової продукції ми використовуємо сучасне обладнання, новітні технології виробництва — це дозволяє забезпечувати будівельні компанії повним асортиментом виробів для теплових мереж, а також

водо систем та систем опалення: теплоізольованих, емальованих та гідроізольовані труб з комплектуючими. Завдяки грамотній ціновій політиці та професіоналізму, клієнти компанії «Перший трубний завод» отримують можливість істотно мінімізувати терміни окупності будівельних об'єктів. Використовуємо тільки якісні матеріали виготовлення, надаємо гарантію до двох років на випускаються теплоізольовані, труби та комплектуючі до

ним.

 

Металоконструкції за індивідуальним кресленням та ескізами

 

Крім виготовлення різних видів промислових труб, наше обладнання дозволяє випускати якісні металоконструкції під замовлення. Наприклад, сміттєпроводи, дровоколи. Продукція призначена для побутового використання і готова до інтенсивної експлуатації. Надайте нашим співробітникам готові креслення або ескізи потрібних металоконструкцій, і ми постараємося виготовити їх в найближчі дні. Великий практичний досвід і сучасна технічна база дозволяють нам гарантувати високу якість виготовлення, відсутність дефектів і надійність випускаються металоконструкцій.

 

Промислові труби, комплектуючі до них, металоконструкції

 

ТОВ «Перший трубний завод» було створено в 2006 році і з тих пір не перестає розвиватися, нарощуючи виробничі потужності і розширюючи асортимент продукції. За цей час у нас з'явилося багато постійних клієнтів, які оцінили вигоди співпраці з заводом:

 

 • випускаємо теплоізольовані, емальовані та гідроізольовані труби з комплектуючими до них для вітчизняної промисловості;

 • приймаємо замовлення на виготовлення металоконструкцій за індивідуальними параметрами замовника;

 • виконуємо роботу за дуже доступними цінами, пропонуємо індивідуальні умови для постійних клієнтів;

 • маємо всі необхідні сертифікати якості, використовуємо оптимальні матеріали, надаємо дворічну гарантію;

 • здійснюємо доставку готової продукції по всій території України за допомогою компаній-перевізників.

 

Якщо ваша господарська діяльність передбачає використання теплоізольованих, емальованих, гідроізольовані труб і комплектуючих до них, в особі ТОВ «Перший трубний завод» ви знайдете вигідного партнера, самостійно виготовляє потрібну продукцію і забезпечує її оперативне постачання клієнту. Ми працюємо швидко, якісно і надійно!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner