Кошик
6 відгуків
+380 (67) 403-86-73
+380 (44) 430-42-82
+380 (67) 403-87-03
вул. Резервна, 8А, Київ, Україна
Виготовлення труб, комплектуючих та металоконструкцій для будівництва
Залишити відгук

ТРУБИ НАПІРНІ ВОДОПРОВІДНІ ПНТ

Під час вибору труби для водопостачання кожен для себе враховує властивості матеріалу труби, які гарантують не тільки безпеку від виникнення надзвичайних подій, пов'язаних із витоком води. І сьогодні в багатьох будинках використовуються вироби з чавуну або сталі, що призводить до погіршення якості води. Різноманітні домішки, іржа та пісок - це лише малий перелік шкідливих елементів, які не придатні для вживання разом із водою. Тому, на зміну їм, приходять більш надійні та безпечні труби з поліетилену.

Не дивно, що, на сьогоднішній день, труби ПНТ займають лідируючі позиції серед матеріалів для будівництва водопроводу і каналізації, тому що - це сучасні пластикові труби, які виготовляються з поліетилену низького тиску (ПНТ), виготовленого промисловим методом полімеризації етилену при низькому тиску. 

Придбати трубу ПНТ водопровідну і якісно її змонтувати - значить не тільки гарантувати свою безпеку від протікання води, а й використання більш якісної води.

Застосування напірних водопровідних труб з ПНТ

Напірна водопровідна труба з ПНТ, вироблена з гранул первинного поліетилену марок ПЕ 100, вважається одним з найякісніших і найдовговічніших матеріалів для прокладання трубопроводів. Завдяки нижчій ціні, як порівняти зі сталевими, відбувається заміщення важких, схильних до корозії трубопроводів з металу, чавуну, азбесту на більш екологічні, прості в монтажі та експлуатації труби з ПНТ.

Напірна труба з ПНТ застосовується для підземного прокладання нових або реконструкції наявних систем холодного водопостачання, водопроводів, дренажів і каналізаційних систем під тиском. Залежно від робочого тиску на внутрішню стінку вибирається товщина стінки. Напірні труби можуть витримувати від 6 до 16 атм.

Для вибору напірної труби для водопостачання та водопроводу необхідно вказати такі параметри:

 • Діаметр
 • Товщина стінки
 • SDR

ВАЖЛИВО! Напірні труби з поліетилену не можна застосовувати для опалення та гарячого водопостачання, оскільки максимальна робоча температура становить 40 С.

Основні характеристики

Трубопроводи поліетилену низького тиску виробляються відповідно до вимог ДСТУ EN 12201-2:2018. Характерними їхніми параметрами є:

 • внутрішній (робочий) тиск (може бути в діапазоні від 0,6 до 1,6 МПа);
 • зовнішній діаметр (варіюється в межах від 20 до 630 мм).

Допускається експлуатація поліетиленових водопровідних труб при кліматичних факторах зовнішнього середовища не нижче від 0 і не більше 40°С. За таких умов навколишнього середовища середній термін експлуатації може становити до 50 років. При зниженій або надмірно високій температурі, середній термін служби поліетиленових водопровідних труб може бути знижений до 20 років. Як правило, виконуються вони в одному колірному виконанні - чорному.

 

Переваги водопровідних труб ПНТ

До основних і незаперечних переваг пластикових водопровідних труб відповідно до чавунних (сталевих) можна віднести:

 • відсутність корозії;
 • низька ймовірність виникнення відкладень;
 • збільшена пропускна здатність;
 • високий середній термін служби (може досягати 50 років);
 • невелика вага (у 5-7 разів менша, ніж у чавунних, сталевих і бетонних аналогів), що дає змогу швидко монтувати, а за необхідності легко замінювати або ремонтувати пошкоджені ділянки трубопроводу
 • стійкість поліетилену до стиснень і згинів, що надає можливість прокладання трубопроводу у важкодоступних місцях;
 • невисока вартість, низька собівартість усього трубопроводу

Тому придбати трубу ПНТ водопровідну - значить забезпечити високу надійність і тривалий термін служби свого трубопроводу.

 

Монтаж водопровідних труб

Для монтажу трубопроводів з поліетилену низького тиску застосовується спеціальне зварювання. Для зварювання використовуються електрозварювальні фітинги і в процесі з'єднання утворюється монолітний матеріал. Компресійні стики вимагають доступу для профілактики і ремонту, а зварні можна прокладати приховано: під землею, в будівельних конструкціях тощо. Труба легко ріжеться і піддається обробці крайок. Труби малого діаметру дещо пластичні й дають змогу за рахунок цього зменшити кількість стиків.

Чому краще купити у нас?

Наша компанія зарекомендувала себе як надійний і виконавчий постачальник. Купити трубу ПНТ водопровідну у нас - значить зробити вигідну покупку за критерієм "вартість - безпека експлуатації". Уся реалізована нами продукція підтверджена сертифікатами відповідності, виданими у відповідності до вимог ДСТУ. Це дає повну гарантію безпеки експлуатації водопровідних труб, що продаються нами.

Всю вичерпну і достовірну інформацію ви зможете знайти у нас на сайті в Каталозі.

Ціна на водопровідні труби

Компанія ТОВ "ПТЗ" поставляє поліетиленові водопровідні труби діаметром від 20 до 630 мм. При діаметрі до 110 мм їх можна купити як у бухтах, так і у відрізках; при діаметрах від 110 мм до 630 мм вони продаються відрізками 4, 6 або 12 метрів. Ціни на них Ви можете подивитися в таблиці, або натиснути на кнопку з діаметром, що Вас цікавить.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner