Кошик
6 відгуків
+380 (67) 403-86-73
+380 (44) 430-42-82
+380 (67) 403-87-03
вул. Резервна, 8А, Київ, Україна
Виготовлення труб, комплектуючих та металоконструкцій для будівництва
Залишити відгук

Опори трубопроводів

Опора — це деталь, яка служить для підтримки або закріплення будь-яких конструкцій або споруд. Опори передають навантаження від однієї частини конструкції на інші, або на основу. На сьогоднішній день опори можуть мати безліч різних геометричних форм, які залежать від величини і характеру передаються зусиль, розмірів і форми конструкцій, матеріалів, а також кліматичних та інших умов експлуатації. Опори, залежно від свого призначення, можуть бути виготовлені з різних сталей.

ТОВ "Перший трубний завод" є виробником опор для різних трубопроводів, які призначені для підтримки або кріплення технологічних трубопроводів (опори трубопроводів).

Опори трубопроводів можуть бути:

 • - Опори приварні нерухомі - жорстко фіксують трубу і не допускають її переміщення
 • - Опори рухомі (ковзні опори) - дозволяють переміщатися трубі
 • - Опори підвісні (підвіски трубопроводів) - використовуються для прокладки трубопроводонад поверхнею землі.

Опори трубопроводів, виготовлені з сталі застосовуються: на магістральних і підвідних трубопроводах, на підприємствах тепло-та водопостачання, а також на підприємствах нафтової, газової та хімічної промисловості. Сталеві опори можна піддавати різних технологічних обробок, покривати їх різними покриттями або просто виготовляти з спеціалізованих марок сталі, тому сталеві опори можна використовувати практично в будь-якій робочій середовищі і піддавати практично будь-яких впливів. Опори, виготовлені з вуглецевих і низьколегованих марок сталі застосовуються в неагресивних середовищах, а для середовищ з підвищеною агресивністю використовують опори, виготовлені з легованих, високолегованих, а також з нержавіючих марок сталі (опори нержавіючі).

Наша компанія спеціалізується на поставках опор трубопроводів з різних марок сталі (сталеві опори, опори нержавіючі) виготовляються з чотирьох вищезгаданих типів. На всі опори, що поставляються нашою компанією, видаються паспорти якості. На нашому сайті Ви можете коротко ознайомитися із кожною із цих типів опор і наочно зрозуміти, в чому їх відмінність.

На сьогоднішній день наша компанія має можливість поставляти опори з наступним стандартам:

ОПОРИ РУХОМІ БЕЗКОРПУСНІ ПО ГОСТ 14911-82 (ОСТ 36-94-83):

 • ОПБ1
 • ОПБ2

ОПОРИ РУХОМІ ПРИВАРНІ ЗА ГОСТ 14911-82 (ОСТ 36-94-83)

 • ОПП1
 • ОПП2
 • ОПП3

ОПОРИ РУХОМІ ХОМУТОВІ ПО ГОСТ 14911-82 (ОСТ 36-94-83)

 • ОПХ1
 • ОПХ2
 • ОПХ3

Опори трубопроводів нерухомі, рухомі, підвісні:

ОПОРИ ДЛЯ БЕЗКАНАЛЬНОЇ ПРОКЛАДКИ ТРУБОПРОВОДУ В ППУ ІЗОЛЯЦІЇ

Можливе виготовлення опор по іншим нормативним документам, з інших марок сталі, а також за кресленнями та ескізами замовника.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner