Кошик
6 відгуків
+380 (67) 403-86-73
+380 (44) 430-42-82
+380 (67) 403-87-03
вул. Резервна, 8А, Київ, Україна
Виготовлення труб, комплектуючих та металоконструкцій для будівництва
Залишити відгук

Труби емальовані і фасонні частини до них

 

Потрібні надійні труби для гарячого і холодного водопостачання для різних галузей промисловості. Пропонуємо емальовані вироби, а також фасонні частини до них, які відповідають європейським стандартам і мають сертифікати якості. Як виробник, ми маємо можливість встановлювати розумні ціни без зайвих накруток.   

 

Переваги емальованих труб і фасонних частин до них

 

Емаль — це скромна покришка, виготовлена з неорганічної сировини. Ця оболонка має скляну форму. Достовірність емальованих труб і фасонних частин труб до них: вона захищає поверхню труби від абразивних пошкоджень та руйнівного впливу корозії, і таким чином дає довготривалий експлуатційний термін трубопроводу. Не дивно, що емальовані труби та фасонні частини до них настільки міцні і "витривалі".

Поверхня труб, покритих емалію, несприйнятлива до агресивних хімічних речовин, що дуже важливо, якщо взяти до уваги, що вони призначені для використання в нафтовій, хімічній та інших сферах промисловості. Для систем гарячого і холодного водопостачання дуже важливо звести до мінімуму гідравлічні втрати. Саме це і дозволяє нам зробити пропоновані нами труби, які до всьому міцному володіють низькою електропровідністю.

Гладка поверхня металевих виробів застерігає від появи наростів та різних доходів, які знижують пропускну здатність труб.

 

Емалинні труби для систем водопостачання в промисловості

 

Наша компанія випускає емальовані труби різного розміру для промислового, житлового, приватного будівництва. У нас ви знайдете вироби з діаметром умовного проходу 25, 32, 40, 50, 65, 80, 100, 125, 150, 200 мм. У них є солідний асортимент фасонних частин з діаметром до 300.

Ми раді запропонувати труби, які значно спростять монтаж холодного водопостачання, а також стануть ідеальним будівельним матеріалом для систем гарячого водотока. Монтаж можна виробляти, використовуючи різні методи зварювання, — усі будуть однаково ефективними.

Потрібна консультація з вибором труб або допомога в розрахунуванні кількості матеріалу? Дзвоните нашим менеджерам!

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner