Кошик
6 відгуків
+380 (67) 403-86-73
+380 (44) 430-42-82
+380 (67) 403-87-03
вул. Резервна, 8А, Київ, Україна
Виготовлення труб, комплектуючих та металоконструкцій для будівництва
Залишити відгук

Труби попередньо ізольовані і комплектуючі до них

Каталог на нашу продукцію можете знайти за посиланням: https://ptz1.com.ua/promo_docs

 

Вам потрібні якісні труби для прокладання тепломережі над чи під землею? Пропонуємо попередньо теплоізольовані труби, а також всі необхідні комплектуючі до них. У нас представлені вироби в поліетиленовій та оцинкованій оболонці. Ми — «Перший трубний завод» виготовляємо труби за інноваційними технологіями з використанням високоякісних матеріалів.

 

Якісні сталеві труби в поліетиленовій та оцинкованій оболонці

 

У нас є дві виробничі лінії з випуску труб попередньо ізольованих діаметром від 26 до 1020 мм (по сталевій трубі) як в захисній поліетиленовій оболонці (ПЕ), так і в захисній оцинкованій оболонці "Spiro", стійкої до атмосферної корозії. Ця продукція комплектується всіма необхідними фасонними частинами (відведення, трійники, переходи діаметрів, нерухомі опори), сильфони компенсаторами, комплекти ізоляції стиків, системою оперативного дистанційного контролю (ОДК) імпульсного типу, яка дозволяє своєчасно реагувати на порушення цілісності провідної сталевої труби чи поліетиленового гідроізоляційного покриття і запобігати витоку і аварійних ситуацій.


Також дані труби і деталі трубопроводів діаметром до 219 мм можуть поставлятися як з провідної сталевої так з емальованої трубою, а з оцинкованої - до діаметра 48 мм.

При виготовленні труб і деталей трубопроводів теплових мереж використовуються сталеві труби з ГОСТ 8731-74, ГОСТ 8733-74, ГОСТ 10705-80, ГОСТ 20295-85, ГОСТ 3262-75.

Марки стали сталевих труб застосовуються для теплових мереж відповідають нормам ДНАОП 0.00-1.11-98 "Правила будови і безпечної експлуатації трубопроводів пари та гарячої води".

 

Переваги труб попередньо ізольованих

 

Застосування жорстких пінополіуретанів (ППУ) для теплоізоляції трубопроводів тепло - і водопостачання продиктоване такими унікальними якостями пінополіуретанів, як: найменший коефіцієнт теплопровідності; довговічність (не менше 30 років); висока технологічність переробки; надійний антикорозійний захист трубопроводів; можливість изолировки фасонних частин трубопроводів в заводських умовах. Використання теплоізольованих труб дозволяє зменшити втрату тепла в 2,5–3 рази.

Зовнішня захисна оболонка теплоізольованих труб виготовляється з поліетилену низького тиску, основна функція якої – це механічна захист та гідроізоляція.

Для прокладки трубопроводів на поверхні землі, а також для їх монтажу в прохідними і напівпрохідними каналах призначені теплоізольовані труби з металевою оболонкою. Оболонку зі спіральним завальцован замком виготовляють із сталі товщиною 0,55÷1 мм, з шаром цинкового покриття підвищеної щільності товщиною 60 мкм. Термін експлуатації не менше 25 років. Крім того, мала ширина штрипса надійно захищає трубу від вандалізму: таку вузьку стрічку надзвичайно складно зняти з труби і використовувати в інших цілях. Высокие механические свойства конструкции теплоизолированной трубы позволяют вести строительство трубопроводов бесканальным способом, что снижает капитальные расходы на 30% и увеличивает темпы строительства.

 

Переваги від використання попередньо ізольованих труб

 

  • Зниження втрат тепла у 8-10 разів порівняно з ізоляцією з мінераловатного матеріалу.
  • Скорочення капітальних витрат приблизно 1,2 разу.
  • Зменшення термінів спорудження трубопроводу у 2,5-3 рази.
  • Зниження витрат утримання приблизно 9 раз.
  • Зменшення ремонтних витрат утричі.
  • Контролювати стан труби можна без розтину траншеї.
  • Гарантований термін служби – 25-30 років, що у рази перевищує 7-10 років можливої ​​експлуатації традиційних мереж.

Контроль якості продукції здійснюється на всіх етапах виробництва, якість продукції підтверджується відповідними свідоцтвами, сертифікатами та санітарно-гігієнічними висновками та відповідає вимогам ДСТУ Б В.2.5-31: 2007 "Трубопроводи попередньо теплоізольовані спіненим поліуретаном для мереж гарячого водопостачання. вироби та арматура. Технічні умови”.

Крім цього, на підприємстві впроваджено систему управління якістю відповідно до вимог стандарту ДСТУ ISO 9001–2015, а також систему екологічного управління ДСТУ ISO 14001:2015 та систему енергетичного управління ISO 14001:2015. Вся пропонована продукція має сертифікати відповідності, видані державним органом сертифікації.

Не в останню чергу радує численних клієнтів та помірна цінова політика підприємства.
Потрібна консультація щодо вибору труб чи допомога в розрахунку кількості матеріалу? Телефонуйте нам, відповімо на всі Ваші запитання.

 

ТОВ «Перший трубний завод» гарантує відповідність труб та фасонних виробів вимогам ДСТУ Б В.2.5-31:2007, за дотримання правил транспортування, зберігання, монтажу та експлуатації.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner