Кошик
6 відгуків
+380 (67) 403-86-73
+380 (44) 430-42-82
+380 (67) 403-87-03
вул. Резервна, 8А, Київ, Україна
Виготовлення труб, комплектуючих та металоконструкцій для будівництва
Залишити відгук

Труби PE-RT попередньо ізольовані та комплектуючі до них

Вам потрібні якісні труби для прокладання тепломережі над землею? Пропонуємо попередньо теплоізольовані труби, а також усі необхідні комплектуючі до них. У нас представлені вироби в поліетиленовій та оцинкованій оболонці. Ми — «Перший трубний завод», виготовляємо труби за інноваційними технологіями з використанням високоякісних матеріалів.

Якісні труби PE-RT в поліетиленовій та оцинкованій оболонці
Ми маємо дві виробничі лінії з випуску труб попередньо ізольованих діаметром від 32 до 225 мм (по трубі PE-RT) як у захисній поліетиленовій оболонці (ПЕ), так і в захисній оцинкованій оболонці "Spiro", стійкій до атмосферної корозії. Ця продукція комплектується всіма необхідними фасонними частинами (відведення, трійники, переходи діаметрів, нерухомі опори тощо).

Переваги труби PE-RT


Поліетилен підвищеної термостійкості PE-RT - це етилен-октеновий сополімер, що має унікальну молекулярну структуру з контрольованим розподілом бічних ланцюгів, що дозволяє досягти високих показників опору гідростатичній напрузі в широкому інтервалі температур експлуатації (від -50 до +95 градусів). Завдяки такій структурі, труби з термостійкого поліетилену мають підвищену гнучкість, міцність, високу стійкість до температурних перепадів і хімічну стійкість.


Переваги від використання труб PE-RT попередньо ізольованих

  • 3начно більший (більше 50 років) термін експлуатації в порівнянні зі сталевими трубами
  • корозійна та хімічна стійкість
  • гладка внутрішня поверхня перешкоджає утворенню органічних та неорганічних відкладень, що сприяють розмноженню бактерій.
  • стабільна структура матеріалу при натягу, повна відсутність тріщин
  • надійність (повна герметичність зварювальних швів)
  • невелика маса в порівнянні з металевими трубами
  • висока стабільність і ударна в'язкість
  • легкий і швидкий монтаж


Контроль якості продукції здійснюється на всіх етапах виробництва, якість продукції підтверджується відповідними свідоцтвами, сертифікатами якості та відповідає вимогам ДСТУ Б В.2.7-143:2007 "Труби із структурованого поліетилену для мереж холодного, гарячого водопостачання та опалення" та ТУ.У.22-2. 34427263-015:2018.

Крім цього, на підприємстві впроваджено систему управління якістю відповідно до вимог стандарту ДСТУ ISO 9001–2015, а також систему екологічного управління ДСТУ ISO 14001:2015 та систему енергетичного управління ISO 14001:2015. Вся продукція, що пропонується, має сертифікати відповідності, видані державним органом сертифікації.

Не в останню чергу радує численних клієнтів та помірна цінова політика підприємства.

Потрібна консультація щодо вибору труб чи допомога в розрахунку кількості матеріалу? Телефонуйте нам, відповімо на всі Ваші запитання.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner